Kilka zdań dotyczących antresoli.

Kilka zdań dotyczących antresoli.

Co owo jest obstawa zanim ogniem anteroli i czemu jest owo konieczne?

Tak nazywana “ochrona przeciwpożarowa” owo żywa odłączenie mezzanine floor steel, by odwrócić szybkiemu nagrzewaniu się w ogniu. Konserwowana stal szybciej nagrzewa się i być może znienacka kollaps. Straż przeciwpożarowa jest wyselekcjonowana za pośrednictwem równo chronos chwili, na przykład “pół godziny”, “1 godzina”, “2 godziny” czyli “4 godziny”. Trwanie zanosi się aż do chwili, w jakim składniki szczędzone zostają strukturalnie tęgie w losie pożaru. Pochłaniana obstawa przeciwpożarowa na rzecz bogatych frakcyj budynków pozostała wyselekcjonowana w frakcyj B.

Ochrona zanim ogniem degeneratami budynku słusznie z statutami jest potrzeba prawny, chroniący przebywanie i własność oraz zapewniają warty pożarnej wycenę, wzorem niespiesznie mogą cało zwalczać trudności z ogniem zanim ryzykiem upadku.

Zapewnienie kontroli przeciwpożarowej na podłodze mezzanine jest również wytyczane jako “ogień”, oraz antresole umeblowane w gardę przeciwpożarową być może stanowić charakteryzowana jako “ognioodporna”.

Czy podłogi mezzanine wiecznie muszą stanowić asekurowane zanim ogniem?

Wymaganie kontroli przeciwpożarowej podlega od traktowania, okazałości i zasięgu podłogi modelu mezzanine. Posadzki mezzaniny o rozmiarach pod 10 m x 10 m i pociągające mniejsza ilość niż 50% przestrzeni budynku, w jakim się znajduje, oraz jakie nie trafiają się zarezerwowane na ustawiczne i sensacyjnie dogodne (używane aż do magazynowania), nie potrzebuje stanowić szacowane na ostrzał .

Podłogi anteroli o rozmiarach pod 20 m x 20 m i pociągające mniejsza ilość niż 50% przestrzeni budynku, w jakim się znajdują, i jakie nie trafiają się zarezerwowane na ustawiczne i sensacyjnie dogodne (używane aż do magazynowania), nie potrzebuje stanowić szacowane na ostrzał O tak jak jest on urządzony w w sam raz struktura demaskowania i sygnalizacji pożaru.

Wszelkie podłogi modelu antresole, jakie trafiają się zarezerwowane na ustawiczne obojętnie od okazałości, muszą stanowić szczędzone zanim pożarami, analogiczne wzorem biura, składanie i wyrób, złożenie, przestrzeń kantyn czyli dystrykty analogiczne wzorem nawierzchnia merkantylna z dojazdem ogólnym. Przede wszystkim antresole o rozmiarach większych niż 10 m x 10 m bez odpowiedniego organizmu demaskowania i sygnalizacji pożaru, wszystkie antresole o wielkości większej niż 20 m x 20 m oraz wszystkie antresole, jakich wielkość transcenduje 50% rozmiaru, w jakim się znajdują. Można dostrzec, że lekceważone trafiają się ledwo w najmniejszych zastosowaniach pamięci gromadnej.

Jak w najwyższym stopniu przechowywana jest posadzka anteroli?

Najczęstszymi specyfikami kontroli podłóg anterosli jest sposób bycia czterech koronnych czynników samotności, osłonek, pułapu podwieszanego, przegród i elewacji oraz barier wnękowych. To znaczy, że ??ostrzał szczędzi podłogi mezzanine jest w użyciu ze względu na szybkość montażu i mały koszt.

Osłony kolumn pokrywają dwójka frakcyj metalowe obudowy zaciemnione promalitem czyli podobną płytą scaloną z wnętrzem obudowy. Obudowa nadwozie posiada na ogół ocynkowane czyli śnieg rozwalenie plastizolu, jakie być może stanowić zrealizowane ze stali nierdzewnej czyli farbowanego plastizolu, oraz dwójka frakcyj mają zakulisowy szew zamykający, co pozwala rychłe i dokładne pogodzenie aż do nich kilku Krany z gumowego młotka.

Antresole mieszczą kable odroczone wertykalnie na spinaczach z poprzeczek wspierających skały przy sufitem podwieszanym. Uchwyty bruzd i scementowane w ślad za za pośrednictwem okólne długości prowadnicy pułapu w zamysłu sporządzenia siatki sufitowej. Pobieżny Minaboard trafiają się później wstawiane aż do zawalenia siatki. Siatkówka jest uniwersalnie i w najwyższym stopniu tanio bazująca na płytach sufitowych o rozmiarach 1200mm x 600mm, jednak w poprzek wzmiankowanie stopniowych półprzewodników o wielkości 600mm da się świętować płytek 600mm x 600mm. Zamontowane niedbały muszą być wyposażonym certyfikat, zapewniający nieodzowny równy kontroli przeciwpożarowej, użytkowany w kratownicy przy podłogą mezzaniny. Hamuje owo preferencja płytek i wykończeń.

Przegrody czyli elewacji (pionowe bariery w zamysłu zamknięcia spadków pułapu aż do odsłoniętych obwodów na granicach podłogi mezzanine czyli nieograniczonych przestrzeni) realizuje się w poprzek sporządzenie konstrukcyj z ocynkowanej filii i wierzch konstrukcyj płytą gipsową w zamysłu zorganizowania pochłanianego rządu kontroli przeciwpożarowej słusznie ze formułą fabrykanta . Osobiste grodzice / fascia trafiają się później zaaranżowane.

Bariery barierowe trafiają się wertykalnymi barierami do wewnątrz próżniowej dziur wykonanej z samotności strzyży mineralnej, jaka porcjuje przestrzeń próżną na przedziały słusznie z Nakazem Budowlanym, by odwrócić dymowi czyli ogniom przechodzącym za pośrednictwem próżną przestrzeń.

Alternatywne środki przeciwpożarowe chroniące podłogi anteroli

Czasami zadbane czyli inne poważanie, analogiczne wzorem organizmy gaśnicze o dodatnim ciśnieniu, tłumią wykorzystywanie podwieszanych sufitów. Opcyj pokrywają sufity płytowe, unifikowane i upiększane sufity płytowe na ramie pułapu metalowego i również ładowane w słupki zapewniające rozwalenie czyli malowanie na mocno kolumn i poprzeczek walcowanych na mocno.

Orzecznictwo

Wszystkie substraty kontroli przeciwpożarowej winnaś stanowić certyfikowane w zamysłu zastrzeżenia proszonego szczebla kontroli w wdrożeniu, w jakim trafiają się świętowane. Na przykład niedopuszczalne jest sposób bycia dawnego zawieszonego

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s