Jak redagować swoje teksty?

Jak redagować swoje teksty?

Redakcja tekstów

zdaniem poprzednich trzech ofert krajowych punktów analizowania przez National Center for Education Statistics w 1998, 2002, a także 2007, zaledwie jedność na czterech czy pięciu starszych sal budy przeciętnych (w funkcyj od takiego, jak zerknąć na dane) być może napisać prawidłowo enough- ” giętko “lub lepiej, aby odnieść szczęście w budy.

Zadzwoń NCW jeśli chodzi o pisania Revoliution

Ze powodu na niepokojące wybory 2002 statystyk pisania (tak samo jak 1998), The College Board wykreował Lokalnej Komisji na piśmie (NCW) w roku 2002. W kolejnym roku, w dniu 25 kwietnia 2003 r NCW zakablował krajową wiadomości prasowej, że nazwie “do natychmiastowego poruszenia w realizacji [pięcioletniej] walki, pisanie wyzwanie dla Narodu.”

Oto moje wytłumaczenie takiego, co NCW mówił:

Wzywamy aż do rewolty pisania, gdyż zaczyna być zakłócanie w nauczce pisania w amerykańskich budach -far nazbyt znacznej ilości własnych scholarów zapisują nazbyt niedołężnie aż do biurze uczelni. W własnym 40-stronicowym dokumencie, zaniedbanych “R”: Need for natomiast Revolution Writing The NCW promuje tej szkoły- zatrudnić większa ilość nauczycieli szkolić a także certyfikować profesorów aż do kształcenia pisania standaryzacji diagnoz profesorów pisania a także kolejowych w nim zatrudnić większa ilość pomagierów nauczycieli mają uczniowie zaganiają jeszcze większa ilość życia pisania (minimalna: podwójne) rzucać obficie większa ilość pieniędzy, przyrządu, życia a także postaci w nauczaniu a także praktyce piśmie Innymi słowy, dalej przetwarzać te samodzielnie przedmioty, atoli o dużo większa ilość o tym, donieść obficie większa ilość pieniędzy na to, a także kuś otuchę, że wszyscy w jakiś metoda modyfikuje się liczbę standard. Jak powiadają na Jezdni Sezamkowej, Co bywa nie takie spośród tym unieważnieniem?

Jedna materia bywa jakiemuś, że nie powinno się przetwarzać to, co produkowaliśmy takie na marne okrągły moment, natomiast my nie powinniśmy zaskoczyć przetwarzać to na większą, jeszcze droższe miar!

Nie zgadzasz się?

Przed tymi dezyderatami (“zalecenia”) dla większej kwoty osób, większa ilość przyrządu a także większa ilość pieniędzy, zostały spełnione przez NCW, co stanowili erudycyjni a także instruktory produkują w znaczenia poprawy pisania a także edukacji pisania w amerykańskich budach?

Odpowiedź na to proszenie przeznaczy nam rozbrajającą wiekopomną perspektywę na nietrafionej stypendium scalonego writing–

Cykle Recesja a także Panacea

W 1994 roku, zespół intelektualny Robert J. Connors wydał esej o obszernym szablon mąż ocenionym na piśmie stypendium. Oddał notatkę, w własnym eseju “Kryzys a także Panacea na kierunki kompozytorskie: Oraz History” (w lekturze kompozycji w kontekście: Essays in Poczucie własnej godności of Donald C. Stewart, 1994), że stypendium a także zabawy dyskursywnej wzrosła skokowo w zakresie kształcenia pisania w czasie poprzednich trzydziestu lat (teraz, czterdziestka piątka lat).

Ale Connors czuje wzrost w obfitej mierze zredukowane aż do sekwencji zastojów w następnej kolejności tymczasowego panaceas- spośród których każde ówczesny ulotne a także żaden spośród jakiej zostały przeistoczone w stabilnych, porządnych wypowiedzeń.

Innymi słowy, Connors dokumentuje powtarzające szereg: Ważna persona krzyczy “Kryzys!” w zapisywaniu kręgów, natomiast po pewnym czasie persona wykoncypuje nowiuteńki metoda kampanii spośród pasztetem. Wszelcy w następnej kolejności kumuluje się na tym przechytrzeniu aż do dziesięciu aż do piętnastu lat, natomiast w następnej kolejności procent zostaje w tak duża liczba czy pieniędzy na wstępny projekt się przerwie, wszystko ukoi, wielu idzie własną drogą ponownie, natomiast zakłócanie bywa zapadły. W przeciągu paru następnych lat, persona niepodobny krzyczy “Kryzys!” a także szereg się powtarza.

Oto indeks lek czy Connors “przepływu rozwiązanie” zidentyfikowanych, od 1840 roku aż aż do 1990 roku, kiedy ruszył pisać osobisty esej:

umiejętność czytania a także pisania Warunki w klasie cele a także zobowiązania społeczne językoznawstwa, łączności (semantyka) Retoryka (tradycyjny, generatywna, tagmemic, stylistyczne, inventional, składniowym) pisanie proces doświadczenie pisarzy powrót aż do dzidów (zdanie fuzja, pilnowany składu) Connors przypuszcza, że kolejne kryzysy przelotne, w towarzystwie osobistych efemerycznych lek, jest później nadawać postać dziedzinę edukacji pisania. Co instruktory nauczyli się od tych wszystkich zastojów a także lek? Connors orzeka, że każde dysfunkcje w past- “ćwiczeń bezkorzystny” (jego nomenklatury w przeszłym przekazaniu eseju) -może zostać użytkowane w charakterze wzorce aż do diagnoz wszystkich przyszłych zastojów w formie pisemnej. Connors optymistycznie głosi, bez względu, jak się drukuje, gdyż przeznaczy mąż pustka, że instruktory piśmie nie jest ćwiczyć błędów efemerycznych zastojów, eksperymentalny podniesień a także wpada w histerię a także ulotne lek, które zaczynają być dawne czasy piśmie kształcenia w Ameryka, że uraczył takie dużo ambarasów, aby kontynuować a także dokumentować.

To historyczne nagromadzenie stargań bywa raczej zbliżony duchem aż do krajobrazu Thomasa Edisona osobistych doświadczeniach w 2000 nietrafionych co żarówki. Edison dysponował oznajmić: “Nie omieszkał 2000 rózgi, po prostu zorientowali się 2000 sposobów, które nie działają.” Gwoli Connors, pole piśmie kształcenia nie powiodło się nieskończoną liczbę razy-nauczyciele po prostu znaleźć wyliczone sposoby, które zaczynają być nie najkorzystniejsze sposoby, aby wyszkolić pisania.

Teraz mogę potwierdzić, że Edison przypomniał sobie każde nasze fiaska czy dysponował dojazd aż do osobistych ewidencji nich, trzymając je poniżej grabą w archiwum nawiązania. Pomimo tego który posiada zamierzenie wykonać, że prowadzenie ewidencji, że sprawdzanie, dla profesorów pisanie pełnej Ameryce?

Z pewnością, żadna jednostka skalarna nie być może to wykonać. Krajowa Gremium Profesorów angielskiego. Nawet gdyby ówczesny w stanie to wykonać, pisanie instruktory nie muszą specyfikację porażek-potrzebnych specyfikację okolicznościowych sukcesów wybudowane na solidnych, pewnych a także uniwersalnie dopuszczonej szczegół naukowe.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s