Czyszczenia podłogi jest głównym zajęciem na świecie

Metody czyszczenia podłóg
Leczenie potrzebne dla różnych rodzajów podłogi jest różny. Dla bezpieczeństwa najważniejsze jest, aby upewnić się, że podłoga nie pozostało nawet lekko mokre po umyciu lub niwelują.
Trociny jest używany na niektórych piętrach wchłonąć żadnych płynów, które spadają , a nie stara się zapobiegać ich rozlane. Trociny przetoczyła się i zastępuje każdy dzień. To było powszechne w przeszłości, w pubach i jest nadal używany w niektórych rzeźników i sprzedawców ryb.
Kiedyś to było powszechne w użyciu liści herbaty do zbierania zanieczyszczeń z dywanów i usuwa zapachy. Obecnie jest to dość powszechne parapet używać ziemię okrzemkową, lub w rzeczywistości każdy materiał typu żwirek, aby usunąć inwazji z pięter.Sprzątanie podlogi
Istnieje takżeszeroki wybór maszyn do czyszczenia podłóg dostępnych dziś, takie jak bufory podłogowych, podłóg i automatycznych płuczek zamiatarki i wyciągami dywanowych, które mogą głęboko czyste niemal każdy rodzaj twardej podłodze lub wykładziną powierzchni podłogi w znacznie krótszym czasie, niż zajęłoby za pomocą tradycyjna metoda czyszczenia.
Podłogi drewniane powinny być traktowane zupełnie inaczej w zależności od tego, czy woskiem albo olejem, czy też posiada powłokę z poliuretanu. Ważne jest, aby określić rodzaj wykończenia podłogi z drewna i zawsze traktować odpowiedni sposób, na przykład, trudno jest usunąć wosk podłogi z drewna od podłogi poliuretanowej.
Obecnie wielu nowoczesne kuchnie, schody i łazienki mają płytki podłogowe. Brud lub kurz należy najpierw usunąć za pomocą odkurzacza lub miotły. Następniesuchą ściereczką lub duster wycierać kurz należy uruchomić na piętrach po ich ogarnęła. W końcu, płytki z ciepłą wodą do mycia łatwo oczyścić płytki.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s